LUK to działająca od ponad 10 lat na polskim rynku firma sprzedająca maszyny rolnicze.

Naszym głównym celem jest oferowanie Klientom najlepszego jakościowo sprzętu, kombajnów, maszyn rolniczych, traktorów, i innych specjalistycznych sprzętów. W tym celu firma LUK zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, co gwarantuje sprzedaż pewnych produktów. Naszym priorytetem nie jest wyłącznie wskaźnik dochodów lecz zadowolenie i satysfakcja Klientów. Oferowane przez nas sprzęty przechodzą gruntowne przeglądy mechaniczne jak również estetyczne by ostatecznie oddać w ręce Klientów produkty cechujące się najwyższą jakością. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ponadto, oferujemy usługi transportowe wraz z profesjonalną kadrą kierowców i logistyków. Świadczymy pośrednictwo podczas sprowadzania sprzętu zza granicy oraz przy formalnościach celnych. 

Firma LUK może poszczycić się certyfikatem Rzetelnej Firmy. Nie moglibyśmy się jednak rozwijać, gdyby nie nasi Klienci, zarówno indywidualni, jak i duże firmy. To oni chwalą nas za solidność i rzetelność. Cieszy nas to niezmiernie, gdyż najważniejsza dla nas jest dbałość o interesy swoich Klientów.